betist.com Giriş

Ülkemizde genel bir sorun gibi görünen engelleme maalesef betist.com giriş için de geçerli. Türkiye’de kendileri ve kullanıcıları vergiye tabi olmadığı için giriş adresleri bloke edilmiştir. Buna çözüm olarak diğer firmaların kullandığı dinamik link altyapısı kullanılmaktadır.
Şirketin internet sitesinin Türkiye pazarında bloke olmasının sebepleri arasında tüm servislerde Curaçao lisanslarının kullanılması yer alıyor. Bu lisans dünya çapında verilen en prestijli lisanslardan biri olmasına rağmen ne yazık ki Türk hükümeti tarafından kabul edilmiyor.
Sistem periyodik olarak betistcom giriş linkleri oluşturur ve bu linkler sizi şirketin ana sayfasına yönlendirir. Bir kısıtlama durumu olduğunda yazılım bunu algılar ve mevcut olanı yenisiyle değiştirir. Bu sayede Betistcom resmi sitesi ve acente linkleri saniyeler içerisinde güncellenmektedir. Bu sayede istediğiniz zaman hesabınıza erişebilirsiniz.
Adres değişiklikleri sayesinde kesintisiz hizmet sağlanabilmektedir. Giriş adresi değişikliklerinin her an yapılabileceğini bilen site yönetimi, erişim sorunlarını takip ederek gerekli çalışmaları anında yapabilmektedir.

Betist.com Giriş Hakkında

Betist.com giriş, yüzlerce çalışanı ve sektör liderliği konumu nedeniyle Avrupa bölgesinde faaliyet gösteren lider kumar şirketleri arasında yer almaktadır.
Online olarak sunduğu hizmetlerden dolayı sorun yaşayan tüm kullanıcılarının yanındadır. Sorunlardan dolayı şikayetlerini bildirmek isteyen kullanıcılara tüm iletişim seçeneklerini kullanma fırsatı verir.
Şikayetler yapılır yapılmaz uzman destek personeli tarafından çözümler bulunur. Firma ile ilgili şikayetler çoğunlukla kullanıcı kaynaklı hatalardır. Altyapı sistemleri sağlam ve Curaçao lisansına göre hizmet verdiği için tüm olası sorunlar önceden çözülür.
Ayrıca kullanıcı kaynaklı sorunlar için bildirilen şikayetlerde alınan aksiyonları inceleyerek ve gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlayarak kullanıcıların güvenli işlem yapmalarını sağlar. Firma müşteri destek hizmetleri ile her türlü soruna çözüm bulmaktadır.
Yayınevi hakkında detaylı bilgi için kısa bir araştırma yapmanız yeterli. Çünkü ana sitesi şeffaf bir şekilde tüm özelliklerini ve hizmetlerini kullanıcılarına sunmaktadır.
Platform Socas International B.V., Curaçao Hükümeti tarafından CEG_IP/2020-0130 lisans numarasıyla yetkilendirilmişdir. Yani Curaçao eGaming tarafından düzenlenir ve lisanslanır.

Yıllardır Curaçao lisansı ile online oyun hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana dünyanın farklı ülkelerinde hizmet vermektedir. Oyun seçenekleri arasında canlı oyunlar, sanal sporlar, slotlar ve canlı casino oyunları yer almaktadır.
Türkiye’ye erişimlerini sürdürmek isteyenler Betist.com web sitesinin güncellenmiş giriş adresini ve değişikliklerle ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz.
Şirket, adres bilgilerini güncellerken hızlı paylaşım seçeneklerini kullanır. Üyelerine sms veya e-posta yoluyla gönderirken, diğer kumar severler için Twitter’da linkler paylaşır.