Betist Üyelik İptali

Betist sitesi üzerinde hesap açma ya da hesabı kapatma yani üyelik iptal işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Üyelik iptali konusunda inisiyatif hem üyeleri ilgilendirmekte hem de site yönetiminin elinde bulunmaktadır. Betist üyelik iptali için öncelikle müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek isteğinizi belirtmeniz gerekir. Üyelik başlangıcında olduğu gibi üyelik iptalinde de bir başvuru süreci bulunmaktadır. Bu başvuru sürecini müşteri temsilcisi ile beraber yapmanız gerekir.

Betist üyelik iptali işlemleri konusunda site yönetiminin yayınlamış olduğu açıklamaları da dikkatli şekilde okumakta fayda vardır. Açıklamalarda üyelik iptal sürecinin nasıl ilerlediği ve nasıl sonuçlandığı belirtilmiştir.

 Betist Üyelik İptali Nasıl Yapılmakta ?

Betist sitesi üzerinde bir hesabınız bulunuyorsa bu hesabı kapatma yani üyelik iptali için de bir hakkınız bulunmaktadır. Hesap açma konusunda tüm inisiyatif kullanıcıda olduğu gibi, hesap kapama yani üyelik iptal işlemleri konusunda da inisiyatif kullanıcılara ait olacaktır. Bu nedenle, hesabınızı kapatma konusunda doğru kararı vererek uygulamaya başlamanız önerilmekte.

Betist üyelik iptali işlemini gerçekleştirmek istediğinizde öncelikle hesabım menüsüne gitmeniz gerekir. Bu menü üzerinden üyelik iptal seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. Hesabınızda finansal varlıklarınız devam ediyorsa bu konuyla ilgili canlı destek hattından bilgi almanızı tavsiye ederiz. Finansal hesaplar devam ederken hesabınızı pasif hale getirmek ya da tamamen kapatmak çok doğru bir davranış olmayacaktır. Bu konuda canlı destek hattımız 7/24 kullanıcılarına gerekli desteği sağlamaktadır. Üyelik iptali ile ilgili gerekli başvuru yapıldıktan sonra kullanıcıların hesapları incelenir ve hesaplarında bulunan paralar banka hesaplarına aktarılmakta.

 Üyelik İptali Sonrası Hesaplar Tekrar Açılır Mı ?

Betist sitesinde üyelik iptal yapmışsanız o hesaba ait tüm bilgiler sıfırlanmakta. Yani tekrar hesabınızı aktif hale getirmeniz mümkün değildir. Eğer Betist sitesinde yeniden bir hesabınız olsun isterseniz farklı ad ile yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekir.

Betist üyelik iptali işlemlerinde kullanıcılara ait tüm bilgiler yok edilir. Yani üyelik tamamen sonlandırılmakta. Üyelik pasif hale getirilmediği için üyeliğin yeniden aktif duruma getirilmesi de imkansızdır. Bu nedenle, üyelik iptali yapan kullanıcılar tekrar aynı hesaplarını kullanamaz. Eğer, sitede aktif olmak istenirse yeniden bir üyelik oluşturmak gerekecektir. Üyelik oluşturmak için yeni hesap sekmesi kullanılması gerekir.

 Üyelik İptali Aşamasında Hesap Bakiyesi 

Betist sitesinde üyeliği bulunan kullanıcılar istedikleri zaman, hiçbir mazeret belirtmeden üyeliklerini iptal edebilirler. Betist üyelik iptali sırasında kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de hesaplarda bulunan bakiyelerdir. Hesabın kapatılması halinde bakiyenin nasıl alınacağı ya da banka hesabına nasıl aktarılacağı merak konusudur. Hesabınızda bulunan bakiyeyi sorgulamak ve ana hesabınıza aktarmak için müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Üyelik iptali ile ilgili yapılan başvurudan sonra kullanıcı hesabı kapatılmak üzere incelenmekte. Bu incelemede kullanıcının bir alacağı bulunuyor ise, müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından bu alacak yazılı olarak kullanıcıya iletilmekte. Müşteri temsilcisinin onayından sonra hesapta bulunan bakiye doğrudan kullanıcının banka hesabına aktarılmakta.

Betist Sitesi Yeni Üyelik İşlemi 

Betist sitesinde hesabı olan kişiler üyelik iptal işlemi yaptıktan sonra tekrar aynı hesabı aktif hale getiremez ve kullanamazlar. Bu nedenle, kullanıcılar siteden yararlanmak için yeni hesap oluşturmakta. Yeni hesap oluşturma işlemi oldukça pratik ve kolaydır. Sitede sağ üst köşede bulunan yeni hesap aç sekmesine gelerek, ilgili alanları doldurmanız gerekir.

Yeni hesap oluştururken kullanıcılara bazı kişisel bilgiler sorulmakta. Bu bilgilerin doğru ve eksiksiz doldurulması gerekir. Ardından e-posta girilmesi ve onayın yapılması istenmekte. E-posta onayı yani aktivasyonu yapılarak, hesap aktif bir hesap haline dönüştürülmekte.

Yorum yapın